تماشای این برنامه به سود شماست

آرشیو برنامه

آنچه در قسمت سوم گذشت ...
در قسمت سوم، کارمانی میزبان شرکت پویشگران ژرف‌اندیش ناب با طرح سیستم هوشمندسازی پخش و فروش تجهیزات پزشکی و شرکت بانی تجارت الکترونیک زرین۲۴ با طرح تولید و فروش طلای دست‌ساز است. دریافت حداقل دو رای مثبت از داوران کارمانی شرط کافی برای حضور طرح منتخب بر روی سکوی تامین مالی جمعی کارن‌کراد است. برای اطلاع از طرح منتخب این قسمت از برنامه را تماشا کنید.
آنچه در قسمت دوم گذشت ...
در قسمت دوم، طرح «مشاوره تخصصی مالی فاخر» متعلق به گروه اقتصادی ارزش‌آفرینان و طرح «ایده‌رو» متعلق به شرکت چهارگوشه خلاق طرح‌های خود را برای کسب مجوز تامین مالی جمعی به داوران برنامه ارائه دادند. هر دو طرح جذابیت‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را داشتند و انتخاب طرح منتخب کار آسانی نبود. برای اطلاع از طرح منتخب این قسمت از برنامه را تماشا کنید.
آنچه در قسمت اول گذشت ...
در قسمت اول؛ شرکت شیمی‌پژوهان ناصرخسرو با طرح تولید و فروش کاتالیست اکسی کلریناسیون و شرکت بیتا نگار افزار با طرح دستیار هوشمند جراحی به کارمانی آمده‌اند. هر دو شرکت دانش‌بنیان بوده و جهت اخذ مجوز تامین مالی جمعی با هم به رقابت خواهند پرداخت. به شما پیشنهاد می‌کنیم جهت اطلاع از طرح منتخب این قسمت، برنامه را تماشا کنید؛ چرا که تماشای این برنامه به سود شماست!